написати листа
 українська        русский

      історія
      досягнення
      публікації
      фото
      матеріали
      сертифікати
      каталог
      переглянути прайс
      завантажити прайс
 
 

 
  голосувати

 
 
  05.02.2013

Шановні партнери!

Раді презентувати лінійку продуктів для школярів та студентів брендовану героями, що створені на студії Disney. Договір з представниками Disney було заключено в 2012 році, з цього моменту ми почали розвиток цього напрямку виробництва. Disney це абсолютно новий рівень якості продукту, який діє нам можливість вчитись та ставати кращими.

Ні для кого не секрет що на сьогодні Disney являється одним з найбільш успішних та впізнаваних брендів в світі. Це компанія №1 в сфері розваг для дітей та підлітків з 100 літньою історією та досвідом. Мультфільми, анімаційні фільми, парки та атракціони, видавництва, сувенірна продукція та розробки для мобільних пристроїв – важко назвати галузь де Disney не був би успішним. Дісней краще за всіх знає про що мріють діти: його герої завжди живуть в чарівному казковому світі,  де добро перемагає зло.

Наша мета – створення канцелярських продуктів, які б робили процес навчання та всього що пов’язане зі школою яскравим, цікавим, модним та сучасним. Саме тому Disney – це наш вибір!