написати листа
 українська        русский

      історія
      досягнення
      публікації
      фото
      матеріали
      сертифікати
      каталог
      переглянути прайс
      завантажити прайс
 
 

 
  голосувати

 
 
 

Поліпропілен   

Поліпропілен отримують шляхом полімеризації газу пропілену при температурах 60...80 0 С та тиску до
80 МПа в присутності каталізаторів.

Характеристика поліпропілену:
1. плівки з ПП по своїй будові та властивостях близькі до поліетиленових, але мають більш високу
термостійкість (160...170 С).
2. поліпропілен не підлягає дії кислот, лугів та розчинів солей, що робить його ідеальним матеріалом для упаковки продуктів харчування.
3. являється хорошим діелектриком.
  • На виробництві МПП “Полімер” поліпропілен використовують переважно як пакувальний матеріал. ПЕ, та ПВХ комплекти для підручників, комплекти обкладинок для зошитів упаковані саме в ПП пакети, що при наявності кольорової етикетки суттєво покращує зовнішній вигляд товарної одиниці.
  • Поліпропіленова плівка товщиною від 100 мкм. застосовується для виготовлення обкладинки для зошитів, щоденників та атласів.


ПВХ - Полівінілхлорид

Найбільш універсальний полімер. За допомогою різноманітних добавок, з полівінілхлориду можна отримати матеріали з майже протилежними фізико-технічними характеристиками.Полівінілхлорид отримують в процесі полімеризації хлористого вінілу – безколірного газу, що формується з ацетилену та хлористого водню.

Характеристики пластмас на основі ПВХ:
1. характеризуються високою механічною міцністю та відмінною водостійкістю.
2. мають красивий зовнішній вигляд, не піддаються стиранню.
3. не піддаються дії кислот та лугів.
4. легко піддаються формуванню та склеюванню полівінілхлоридними клеями.
5. пом ' якшуються при температурі 80 C та розплавлюються при 180 С.

Відносно висока температура плавлення ПВХ плівок суттєво ускладнює процес спайки. При виготовленні виробів з ПВХ, на підприємстві використовуються спеціальні автомати ТВЧ (токів високої частоти). Полівінілхлоридна обкладинка відрізняється красивим зовнішнім виглядом та високою механічною стійкістю в порівнянні до аналогів з поліетиленових та поліпропіленових плівок. Асортимент ПВХ представляють обкладинки для підручників та щоденників, обкладинки для документів, вироби з високопрозорих ПВХ плівок - файли (120-150 мкм.), вкладиші для візит ниць, тощо.


Поліетилен


Серед полімеризаційних пластмас поліетилен – найбільш популярна речовина. Поліетиленову сировину виготовляють шляхом полімеризації газоподібної речовини – етилену при низькому тиску(0,4...0,5Мпа) та низькій температурі, з використанням в якості каталізаторів оксидів металів. Для потреб виробництва поліетиленову сировину зазвичай поставляють у вигляді порошку, або гранул, з яких за допомогою спеціального обладнання виробляють плівки різної товщини, кольору та фактури (прозорі або матові). Отримані плівочні матеріали легко зварюються під впливом температур, при цьому міцність шва не поступається міцності самого матеріалу.
Слід розрізняти поліетилен високого тиску (ПЕВТ, LDPE ), та поліетилен низького тиску (ПЕНТ, HDPE ).

Для плівок з ПЕВТ характерний наступний комплекс властивостей:
1. міцність при розтягуванні і стисканні, стійкість до удару та розриву.
2. стійкість до низьких температур зберігають міцність при - 60 – 70 C
3. плівки ПЕВТ водо і морозостійкі, але і газостійкі, що унеможливлює їх використання для упаковки продуктів чуттєвих до окислення.
4. недоліком плівок ПЕВТ, з точки зору упаковки являється відносно висока температура плавлення, що унеможливлює їх стерилізацію паром.

ПЕНТ
1. вироби на основі поліетилену низького тиску більш жорсткі та міцні, їх стійкість при розтягуванні та стисканні вища ніж у ПЕВТ, але ПЕНТ характеризує стійкість до удару і розриву.
2. Морозостійкість приблизно така ж як і у ПЕВТ (до -60 -70 C) .
3. Водопроникність значно нижча (у 5-6 разів), саме тому ПЕНТ ідеально захищає від вологи.
На підприємстві поліетилен високого тиску використовується для виготовлення обкладинок для зошитів (30, 40, 50, 70, 100 мкм) прозорих та тонованих обкладинок для підручників (товщина плівки 100 мкм.) в п/е комплектах з 1 по 11клас. Потужності підприємства дозволяють здійснювати індивідуальні замовлення по виготовленню плівок ПЕВТ, та ПЕНТ заданої товщини, крою та фактури.